Намисто з макаронів

На уроках предметно-практичної діяльності учні 1-Б класу працювали над проектом "Намисто з макарон".
Робота була розрахована на чотири тижні, та розбита на декілька етапів.
Перший етап - ознайомлення з текстурою макаронних виробів, їх перебирання та сортування.


Другий етап - розфарбовування макарон, з одночасним знайомством з кольоровою гамою.







Третій етап - власне виготовлення намиста з макарон шляхом нанизування на шнурок.

Урок психомоторного та сенсорного розвитку


У лютому в рамках циклу заходів з теми здоров'язберігальних техлонологій, у 1-Б класі відбувся відкритий урок психомоторного та сенсорного розвитку "Форми предметів навколишнього середовища". 




Тема: Форми предметів навколишнього середовища

Мета: закріплювати уявлення дітей про геометричні фігури, їх форму, розмір і колір; вчити розрізняти в навколишньому світі предмети, що мають форми вивчених фігур; розвивати просторове уявлення і орієнтування, розумові операції; розширювати уявлення про навколишній світ, поповнювати словниковий запас.

Обладнання: стежка з геометричних фігур, набір предметів різної форми (годинник, кубик, книжка, морква, ковпак, тарілка, ножиці), фігури формату А4 (6 трикутників, кругів та квадратів), фігури формату А5 (трикутник, коло та квадрат), аудіозапис фізкультурної хвилинки «Автобус», аркуш А5 із завданням.

Хід уроку

І. Загально-корекційний етап.

1. Організація підготовки учнів до роботи на уроці.

2. Нервово-психологічна підготовка учнів до уроку.

Діти, станьте, будь ласка, у коло. Я дуже рада бачити вас. Давайте візьмемося за руки, подаруємо один одному посмішку. А тепер подаруйте посмішку нашим гостям.

ІІ. Основний етап.

1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.

Діти, сьогодні на уроці ми з вами продовжимо знайомитися з геометричними фігурами.

2. Підготовча (пропедевтична) частина.

Повторення матеріалу з минулого уроку. Актуалізація понять «трикутник», «коло», «квадрат». Пошук предметів у кабінеті, які мають круглу (годинник) та прямокутну (дошка, шкаф, парти) форму.

3. Формувальна частина

3.1. Діти, сьогодні ми відвідаємо країну Геометричних фігур. Дивіться перед нами стежка. Щоб потрапити до країни Геометричних фігур, треба йти по квадратам.


3.2. Дидактична гра «Знайди форму до предмета»

У кошику складено предмети трикутної, круглої та квадратної форм. Дітям пропонується розкласти предмети за формою у відповідні теки.

3.3. Фізкультурна хвилинка

Ми усі фігури знаємо,
Бо старанно їх вивчаємо.
Дружно обома руками
Намалюємо їх з вами:
Коло і трикутник,
Квадрат і прямокутник.
Знову коло і трикутник.
Фізкультпаузі кінець.
Хто старався – молодець!

3.4. Дидактична гра «Квіти з геометричних фігур» 

На підлозі викладено серединки квіточок, а пелюстки лежать у кошиках (прямокутні жовті, трикутні сині та овальні червоні). Завдання: розкласти пелюстки відповідно до кольору серединки.

3.5. Фізкультурна хвилинка

«Автобус» (аудіозапис)

3.6. Виконання аплікації «Автобус»


А тепер ми з вами виконаємо аплікацію. Давайте прикрасимо наш автобус!


7-Б (29.04-03.05.2024)

Читання та письмо.  Списування навчальних друкованих і рукописних текстів.   Завдання1. Завдання2 . Уповільнення та пришвидшення темпу чита...